ДО УВАГИ ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ПЛОДОРОДНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 17.04.2020 16:55

ДО УВАГИ

Розпорядження  сільського  голови  Плодородненської   сільської ради від  17.04.2020  №50  «Про додаткові  обмежувальні   заходи   на території   Плодородненської сільської ради  у  зв’язку  із  поширенням  гострої  респіраторної  хвороби    COVID- 19,  спричиненої  коронавірусом                            SARA-CoV-2»

Відповідно до статей 29, 30 та 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» і постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповненнями) та  на  виконання  протокольного  рішення  позачергового  засідання  регіональної  комісії  з  питань  техногенно-екологічної  безпеки  та  надзвичайних  ситуацій  Запорізької області  від  16.04.2020  №12

1.Запровадити  додаткові обмежувальні заходи під час проведення Великодня та вихідних днів:

1. з 13.00  години  ранку 18.04.2020 до 06.00  години ранку 21.04.2020 заборонити пересування та перебування без необхідності громадян в громадських місцях;
  2. з 07:00 години ранку  18.04.2020 до 07:00 години ранку  29.04.2020 заборонити відвідування кладовищ населенням, окрім поховань, під час яких зобов’язати дотримуватись норм санітарно-епідеміологічної безпеки;
  3. розмістити біля входів на кладовища інформацію про закриття кладовищ та загальну інформацію про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19;
  4. заборонити роботу суб’єктів господарювання у сфері торгівлі непродовольчих товарів, крім таких, які реалізують товари першої необхідності, зокрема, засоби особистої гігієни, миючі та дезінфікуючи засоби.
  5. організувати роботу суб’єктів господарювання у сфері торгівлі щодо забезпечення ними гарантованого виконання вимог визначених постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» щодо дотримання ними санітарно- протиепідемічних заходів під час організації торгівлі.

2. Спільно з підрозділом Михайлівського ВП Василівського ВП ГУНП в Запорізькій області, у зв’язку із прийняттям постанови Головного державного санітарного лікаря України від 13.03.2020 № 9 «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30 березня 2020 року № 5», керуючись нормами статей 25, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо повної відповідальності органів місцевого самоврядування за функціонування місцевих ринків та встановлення відповідно до законодавства правил торгівлі на них, у тому числі у частині дотримання санітарно-гігієнічних норм, заборонити продаж товарів з лотків і на ринках.

3. Керівникам релігійних організацій  Плодородненської  ОТГ максимально обмежити відвідування культових будівель, інших місць богослужінь та релігійних зібрань, за можливості, повністю перевести релігійні церемонії, обряди та процесії у дистанційний режим з використанням електронних засобів комунікації.