Дата: 15.05.2020 13:11

Колектив підстанції швидкої медичної допомоги Михайлівського району щиро вдячний голові Плодородненської ОТГ Ходирєву Андрію Васильовичу за придбання захисних костюмів для фельдшерів виїздних бригад, які працюють у вогнищі з особливо небезпечними інфекціями.
Ще прийміть слова пояки від медиків -плодородненців та мар*янівців за органіговане чітке і безкоштовне підвезення на роботу до смт Михайлівка з самого початку карантина. Дякуємо водія, Міюца Олега, за обов*язковість і пунктуальність!
Спасибі Вам за розуміння і небайдужість до проблем медичних працівників, будьте здорові, беоежіть себе, а ми завжди готові прийти до Вас на допомогу :24 години на добу, 365 днів на рік!