Рентна плата за користування надрами – один із бюджетовизначальних платежів.

Дата: 25.05.2020 12:57

Рентна плата за користування надрами – один із бюджетовизначальних платежів.

Протягом січня-квітня 2020 року платниками Василівського та Михайлівського районів сплачено 64,8 млн. грн. рентної плати за користування надрами. Збільшення надходжень склало 15,6 відсотка до рівня платежів відповідного періоду минулого року.

З урахуванням розподілу між бюджетами надходження рентної плати за користування надрами  до державного бюджету склали  45,3 млн. грн , що на 6,1млн. грн більше ніж за відповідний період минулого року. Відповідно до місцевих бюджетів двох районів надходження рентної плати за користування надрами за чотири місяці 2020 року склали 19,4млн. грн., що на 2,6млн. грн більше ніж за січень-квітень 2019року.

Василівське управління ГУ ДПС у Запорізькій області