Відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Василівського району Запорізької області.

Дата: 26.05.2020 11:08

Відбулось позачергове засідання

місцевої комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки та надзвичайних ситуацій Василівського району Запорізької області.

Нещодавно, за участю  першого заступника голови Василівської районної державної адміністрації Андрія Холоші , начальника Василівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Наталії Солов’янової, представників органів місцевого самоврядування та бізнесу відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Василівського району Запорізької області.

В рамках зустрічі  присутніми  обговорені питання :

продовження карантинних заходів на території Василівського району Запорізької області з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та запровадження пом’якшувальних заходів;

впорядкування стихійної торгівлі вздовж автодороги М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта км 338+750-339+100   та інші питання.

За результатами засідання комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Василівського району було вирішено :

встановити з 22 травня 2020 року по 22 червня 2020 року на території Василівського району Запорізької області, з урахуванням епідемічної ситуації в районі, карантин у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (надалі -      COVID-19);

запровадити відповідні послаблення протиепідемічних заходів;

здійснювати контроль за належною організацією торгівлі, реєстрацією підприємницької діяльності з даних послуг та реєстрацію потужності, які використовуються на будь якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів на відповідній території згідно законодавчих та інших нормативно-правових актів та інше.

Василівське управління ГУ ДПС у Запорізькій області