Василівським управлінням ГУ ДПС у Запорізькій області за 5 місяців 2020 року забезпечено понад 206 млн. гривень надходжень до державного бюджету.

Дата: 03.06.2020 15:44

Василівським управлінням ГУ ДПС у Запорізькій області за 5 місяців 2020 року забезпечено понад  206 млн. гривень надходжень до державного бюджету.

Суб’єктами оподаткування Василівського та Михайлівського районів за січень-травень 2020 року сплачено до державного бюджету 206,2млн.грн, що на 14 млн.грн або на 7,3 відсотка більше ніж за аналогічний період минулого року.

Найбільшу питому вагу в надходженнях майже 43,8 відсотка займає  рентна плата за користування надрами.

За п’ять місяців поточного року до державного бюджету платниками Василівського району сплачено  170,5млн.грн., а Михайлівського – 35,7млн.грн.

Василівське управління ГУ ДПС у Запорізькій області

Начальник Василівського управління ГУ ДПС

у Запорізькій області  :                                                                        Наталія СОЛОВЯНОВА