Плодородненська сільська військова адміністрація

Запорізька область, Мелітопольський район

Громадянин продав один легковий автомобіль в 2019 році, чи необхідно подавати декларацію в 2020 році?

Дата: 18.06.2020 13:38
Кількість переглядів: 226

       Громадянин продав один легковий автомобіль в 2019 році, чи необхідно подавати декларацію в 2020 році?

        Дохід, отриманий платником податку від продажу протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна, зокрема, у вигляді легкового автомобіля, не підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб (п. 173.2 ст. 173 ПКУ).

       Тобто, якщо фізична особа отримала дохід від продажу протягом 2019 року одного легкового автомобіля, то такий дохід не оподатковується.

        Отже у фізичної особи не виникає обов’язку щодо сплати податку і подавати річну декларацію про майновий стан і доходи у такому випадку не потрібно.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано