До уваги мешканців Плодородненської громади !!!

Дата: 22.06.2020 10:18

До уваги мешканців Плодородненської громади !!!
Маршрут автобусу який надав Плодородненській громаді Олександр Анатольович Касьянов, що здійснює підвоз людей до Михайлівки!
Виїзд у 7:15 у вівторок, п’ятницю та неділю: з Плодородного через Мар’янівку, Молодіжне – кінцева зупинка Михайлівка о 7:50.
Виїзд з Михайлівки в 11:20 - в Молодіжне, Мар’янівку - кінцева о 12:00 Плодородне жд вокзал (під приміський поїзд на Запоріжжя відправлення якого о 12:18).
Що п’ятниці о 19:00 здійснює від’їзд від Плодородненського жд вокзалу (приміський поїзд прибивший о 18: 59 з Запоріжжя), до сіл Мар’янівка, Молодіжне та інші села Мар’янівської сільської ради при необхідності.
Можливість розроблення інших маршрутів можлива, за словами Олександра, але поки що не вигідна тому що люди майже не їздять.