Збережемо культурну спадщину разом!

Дата: 05.06.2020 13:28

Збережемо культурну спадщину разом!

Культурна спадщина - це фундамент, на якому стоїть національна культура, це невмируще джерело зростання і духовного розвитку народу, національної свідомості.

В нашому селі Зразкове Михайлівського району такою спадщиною є німецький млин голландського типу, побудований у 1810 році. Завдяки спонсорській допомозі зараз активно ведуться роботи з благоустрою прилеглої до нього території.

Висловлюємо подяку нашим меценатам: ПП "Скоробогатько", ПП "Гриценко М. В.", ПП "Мегаліт", ПП "Степанов А.А" за підтримкою голови Плодородненської ОТГ Ходирєва А. В.

Дякуємо Вам за надану допомогу, що у найвідповідальнійший момент Ви простягнули нам руку допомоги і дали можливість зробити все як треба. Дякуємо за розуміння і чуйність. Нехай багато разів повернеться Вам ваше добро, співчутливість і благодушність.

З повагою, мешканці с. Зразкове