Зустріч з платниками податків аграрного сектору

Дата: 23.06.2020 10:48

Зустріч з платниками податків аграрного сектору

Наталія Солов’янова ознайомила присутніх сільгоспвиробників з критеріями ризиковості здійснення операцій, показниками  якими позначається позитивна податкова історія платника ПДВ, ознаками безумовної реєстрації ПН/РК, етапами  комплексного відпрацювання податкових ризиків. Ро’зяснила  що потрібно робити суб’єкту господарювання, якщо його податкова накладна заблокована та надала посилання відповідних сайтів де розміщені роз’яснення щодо порядку прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації ПН/РК.

Наприкінці зустрічі  начальник Василівського управління ГУ  ДПС у  Запорізькій області Наталія Солов’янова наголосила присутнім на дотримання податкової дисципліни та закликала сумлінно сплачувати податки з метою забезпечення стабільного розвитку економіки країни.

Начальник управління                                                Наталія СОЛОВ’ЯНОВА