ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ –ПІДПРИЄМЦІВ НА ЗАГАЛЬНІЙ СИСТЕМІ ОПОДАТКУВАННЯ!!!!!

Дата: 24.06.2020 13:44

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ –ПІДПРИЄМЦІВ  НА ЗАГАЛЬНІЙ СИСТЕМІ ОПОДАТКУВАННЯ!!!!!

Законом України від 13 травня 2020 року №592-IX «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» розділ VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону №2464 доповнено пунктом 915 .

Згідно з внесеними змінами підлягають списанню за заявою платника та у порядку, визначеному Законом №2464, несплачені станом на день набрання чинності Законом №592, суми недоїмки, нараховані платникам єдиного внеску, зазначеним у пунктах 4 (кім фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування) та 5 частини 4 цього Закону, за період з 01 січня 2017 року до дня набрання чинності Законом №592, а також штрафи та пеня, нараховані на ці суми недоїмки, у разі якщо такими платниками не отримано дохід (прибуток) від їх діяльності, що підлягає обкладанню податком на доходи фізичних осіб, та за умови подання протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності Законом №592:

фізичним особам-підприємцям на загальній системі оподаткування - державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи ФОП заяви про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності та до податкового органу - звітності відповідно до вимог частини другої статті 6 Закону №2464 за період з 01 січня 2017 року до дня набрання чинності Законом №592. Зазначена звітність подається платником виключно у випадку, якщо вона не була подана.

Начальник управління                                                Наталія СОЛОВ’ЯНОВА