Обрано голову Михайлівського районного суду Запорізької області

Дата: 01.07.2020 09:26

Обрано голову Михайлівського районного суду Запорізької області

25 червня 2020 року відбулися збори суддів Михайлівського районного суду Запорізької області, на порядок денний яких було винесено питання щодо обрання голови суду.
За результатами таємного голосування головою Михайлівського районного суду Запорізької області обрано суддю Машкіну Наталю Василівну.
Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» голова суду обирається на посаду строком на три роки, але не більше як на строк повноважень судді.
Колектив суду щиро вітає Машкіну Наталю Василівну з обранням на посаду голови Михайлівського районного суду Запорізької області та бажає витримки, натхнення, успіхів у роботі та міцного здоров’я.
За повідомленням прес-служби суду