Мобільний застосунок “Пенсійний фонд”: як ним користуватися та чим він корисний

Дата: 29.09.2020 16:12

Мобільний застосунок “Пенсійний фонд”: як ним користуватися та чим він корисний

За допомогою додатку можна дізнатись інформацію про наявний страховий стаж, сплату роботодавцями ЄСВ, отримувати інформацію з Електронного реєстру листків непрацездатності, звертатись до Пенсійного фонду зі своїми запитаннями та отримувати на них відповіді.

Щоб  встановити мобільний додаток «Пенсійний фонд» потрібно лише телефон (або планшет) із підключенням до мережі Інтернет.

Як підключити:

Крок 1. Версії мобільного додатку для пристроїв з операційними системами Android та IOS розміщені в Google Play та AppStore відповідно.

Крок 2. Натиснувши опцію «установити», абсолютно безкоштовно встановлюємо його на телефон/планшет.

Крок 3. Відкривши мобільний додаток, буде запропоновано обрати варіанти входу в особистий кабінет.

Після швидкої процедури реєстрації відкривається перелік послуг, які можливо отримати через мобільний додаток «Пенсійний фонд».