Увага!!! 22.10. 2020 року о 14:00 буде проводитись позачергове пленарне засідання 38 сесії сьомого скликання

Дата: 19.10.2020 09:14

Увага!!!

22.10. 2020 року о 14:00 буде проводитись позачергове пленарне засідання 38 сесії сьомого скликання. У зв’язку з карантинними вимогами сесія буде проводитись у будівлі Плодородненського сільського будинку культури/

Прохання усіх громадян які бажають бути присутніми на позачерговій сесії враховувати неухильне дотримання протиепідемічних заходів та дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра, та перебування не більше ніж однієї особи на 5 кв. метрах площі приміщення, згідно вимогам про епідемічний стан та продовження карантину на території Плодородненської сільської ради з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та запровадженням пом’якшувальних заходів!