Про призначення повторних місцевих виборів депутата Плодородненської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області по багатомандатному виборчому округу №3 .

Дата: 15.12.2020 10:08

Місцеві вибори

Плодородненська сільська територіальна виборча комісія

Мелітопольського району Запорізької олбасті

72040 вулиця Миру буд № 9.

Постанова № 38

10 год 00 хв.

«11» грудня 2020 року

Про призначення  повторних місцевих виборів депутата Плодородненської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області  по багатомандатному виборчому округу №3 .

10.12.2020 року до Плодородненської сільської ради надійшло прохання   щодо виділення додаткових коштів на повторні місцеві вибори депутатів округу № 3.

Плодородненська сільська рада не має можливості виділити додаткові кошти з бюджету на проведення повторних місцевих виборів депутата 27 грудня 2020 року.

Плодородненська сільська територіальна виборча комісія Мелітопольського району Запорізької області згідно ч.1 ст.14 ЦВК

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1.Призначити  повторні місцеві вибори  по багатомандатному виборчому округу № 3 з виборів депутата Плодородненської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області на  23  лютого 2021 року.

2. Цю постанову оприлюднити шляхом розміщення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 ВК України, а також розмістити на веб-сайті Плодородненської сільської ради у порядку та в терміни, встановлені ч.4 ст 23 ; ч.7 ст204 ВК України.

Голова сільської  ТВК                        __________               М. Козарик

Секретар сільської  ТВК                     __________              О. Калугіна