Про проведення обласного конкурсу «Господиня свого краю»

Дата: 29.01.2021 14:27

Про проведення обласного конкурсу «Господиня свого краю»

Відповідно до Комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, тендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки, яка затверджена рішенням обласної ради від 26.01.2017 № 57, та розпорядження голови облдержадміністрації «Про проведення обласних конкурсів «Господиня свого краю» та «Батько року» від 30.01.2017 № 24, на початку березня 2021 року відбудеться підведення підсумків обласного конкурсу «Господиня свого краю».

Конкурс проводиться з метою підвищення ролі жінок у суспільстві, підтримки жінок, які плідно працюють у різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя Запорізької області.

Учасниками конкурсу можуть бути жінки, які своєю діяльністю здійснюють значний внесок у розвиток державотворення, економіки, освіти, культури, спорту, є неформальними лідерами в різних галузях суспільства, впливають на громадське життя області, віком від 18 років.

Номінації конкурсу :

Жінка - берегиня свого роду;

Жінка — представник місцевих органів виконавчої влади;

Жінка - громадський діяч;

Жінка - керівник підприємства;

Жінка — працівник агропромислового комплексу.

Подання має включати:

1. Стислу біографію учасниці конкурсу;
  2. Відомості про внесок в соціально-економічний та культурний розвиток Запорізької області;
  3. Досягнення Всеукраїнського та Міжнародного рівня;
  4. Перелік нагород, відзнак, особливих заслуг;
  5. Фото учасниці.

Відомості про учасниць конкурсу подаються із урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Подання на учасниць конкурсу та заповнену за нижченаведеною формою таблицю просимо надіслати для узагальнення до Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації до 05.02.2021 року в електронному вигляді у форматах PDF та WORD на e-mail: dapr@zoda.qov.ua з подальшим паперовим підтвердженням.

П.І.Б.

учасниці

конкурсу

Номінація