До уваги мешканців громади!

Дата: 26.05.2021 11:45

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги мешканців громади! Згідно Договору про співробітництво Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області та Плодородненської територіальної громади щодо, надання адміністративних послуг відділом обслуговування громадян №13 управління обслуговування громадян  Головного управління та з метою конструктивної співпраці у сфері соціального захисту та пенсійного забезпечення, підвищення життєвого рівня і створення передумов реалізації прав застрахованих осіб та одержувачів пенсійних виплат повідомляємо.

28.05.2021 року відділ обслуговування громадян надаватиме послуги на території громади.

Запрошуємо Вас до громади кожної останьої п’ятниці місяця щодо отримання послуг  згідно Договору з 9-00 до 12-00.

Головний спеціаліст

Марина Губарєва (06132) 2-05-27