Про створення телефоної «гарячої лінії» в Плодородненській сільській раді

ПЛОДОРОДНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МИХАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

сільського голови

04.01.2021                                      с. Плодородне                                    № 03

Про  створення телефоної «гарячої лінії» в Плодородненській сільській раді

Відповідно  до  ст.42  Закону  України  „Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,,  статті 40 Конституції України,   Закону   України  „Про  звернення  громадян”,  Указу  Президента  України  від  07.02.2008 №109 «про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»  та  з  метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення та підвищення ефективності роботи виконавчого апарату сільської ради із зверненнями громадян, об’єктивного та вчасного їх розгляду згідно з вимогами законодавства:

1.Запровадити постійну роботу телефонної «гарячої лінії»  у виконавчому комітеті Плодородненської сільської ради за номером телефону: 9-51-31

2.Визначити  графік роботи телефонної «гарячої лінії»:

понеділок, вівторок, середа, четвер – з 08.00  до  17.00;

п’ятниця – з 08.00  до  16.00 ( крім вихідних та неробочих днів ).

3.Призначити  відповідальну  особу  за  прийом, реєстрацію та розгляд звернень, що надійшли  на телефонну «гарячу  лінію» спеціаліста  ІІ  категорії – фахівця з публічних закупівель сільської  ради Шульгу  Настасію Олегівну.

4.Розпорядження набирає чинності  з дня його офіційного опублікування .

3.Контроль за виконання розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                     Андрій  ХОДИРЄВ