Укладання договорів з бюджетними установами

Дата: 19.10.2021 13:08

Замовник має надати наступні документи:

1)              Запрошення на проведення переговорної/спрощеної процедури або звернення стосовно укладання прямого договору с певним обґрунтуванням і посиланням на норму ЗУ «Про публічні закупівлі». Запрошення складається у довільній формі.

2)              Копії наступних документів:

-                  Акт звірки розрахунків станом на 30.09.21, або довідку від попереднього постачальника газу про відсутність простроченої заборгованості за природний газ станом на 30.09.21, або дозвіл від попереднього постачальника на перехід споживача (Замовника) до іншого постачальника;

-                  Статут (Положення тощо);

-                  Витяг (виписка) з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців (отриманий не раніше 01.10.2021) ;

-                  Витяг з реєстру платників податку на додану вартість (якщо Замовник є платником ПДВ) ;

-                  Заява-приєднання до умов договору розподілу природного газу (з ЕІС-кодом)

-                  Наказ (протокол, рішення тощо) про призначення керівника Замовника;

-                  Довідка в довільній формі про керівника та головного бухгалтера з наступною інформацією: ПІП, телефони, зразки підписів, додатково в цій формі зазначається контактна особа, її телефон та електронна адреса;

-                  Довіреність ( у разі потреби) на право підписання договору постачання природного газу та протоколу переговорів.

3)              Протокол переговорів, підписаний з боку Замовника, якщо Замовник іде по переговорній процедурі.

Якщо переговорна процедура відбувається за нагальною потребою до протоколу переговорів мають додаватися  експертний  висновок регіональної комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки  та надзвичайних ситуацій, інші підтверджуючі документи про надзвичайну ситуацію тощо.

Обґрунтування переговорної процедури визначено в Запрошені Замовника та в протоколі переговорів.

Обґрунтування спрощеної процедури  визначено в Запрошені Замовника.

4)              Проект договору, оформлений і підписаний з боку Замовника.

Основні моменти, на які слід звернути увагу при підготовці документів по підписанню договорів на постачання природного газу

1. Оригінали документів відправляти тільки після отримання погодження від Нафтогаз Трейдингу!!!

2. Акт звіряння надається на останню звітну дату, тобто на 30.09.21  або надається довідка від попереднього постачальника газу про відсутність простроченої заборгованості за природний газ станом на 30.09.21, або дозвіл від попереднього постачальника на перехід споживача (Замовника) до іншого постачальника.

3. Текст договору не змінюється! - він затверджений КМУ.

4. Назва Замовника в договорі і протоколі має відповідати назві в статуті (Положенні);

5. Підписант договору в преамбулі і в кінці договору один і той самий.

6. Уважно проставляється сума договору, одиниці виміру, ЕІС код.

7. Уважно проставляється загальний обсяг газу по договору: щоб загальний обсяг відповідав обсягам помісячно.

8. В протоколі не вказувати дату початку постачання газу, лише місяць.

9. Сума по договору і в протоколі повинна бути однакова.