Дата: 09.11.2021 11:27

Фото без опису

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності став щорічним традиційним святом для учнів та вчителів КЗ “Мар’янівський НВК І-ІІст.” Кожного року всі бажаючі нашого закладу беруть активну участь у його проведенні, долучаючись до наймасштабнішого флешмобу, мета якого - єднання навколо мови.
Цьогорічний ХХІ радіодиктант, автором тексту та читцем якого став український письменник Юрій Андрухович з назвою “Слідом за пам’яттю”, об’єднав навколо себе вчителів та обслуговуючий персонал нашої школи із тисячами прихильників української мови по всьому світу. Тож вивчаймо українську!
Думаймо українською! Розмовляймо українською!