Кожен мисливець отримує позитивні емоції та умиротворення під час успішного полювання.

Дата: 12.11.2021 11:33

Життя наповнюється яскравими фарбами і стає цікавішим.
Для більшості учасників цього дійства полювання - це спосіб побачити природу і почути власну душу.
Для одних полювання - це насолода, для других - сенс життя, для інших - саме життя. А полювати з комфортом завжди зручно та приємно.
Тому від імені всіх мисливців с. Плодородне та с. Братське висловлюємо подяку керівнику ФГ «Ітог» Пержинському Володимиру Леонідовичу за наданий автобус і сказати ДЯКУЮ тим людям, які взяли на себе відповідальність за ремонт цього транспортного засобу та всім, хто зробив посильний внесок у спільну справу на благо колективу!
Напередодні відкриття полювання на хутрового звіра бажаємо цим людям: «Нехай вас завжди супроводжує удача!»
Колектив мисливців Плодородненської ТГ.