9 листопада в День української писемності і мови стартував І тур Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Дата: 09.11.2021 11:43

Головна мета - утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.
У конкурсі взяли участь учні молодших класів, які відповідали на цікаві питання, виконували заплутані мовні завдання та писали твори-роздуми, а учні старших класів виконають завдання дистанційно після урочистого онлайн-відкриття.https://www.youtube.com/watch?v=mL6bzHeKw_Y