Діючі рішення 2021

Дата: 25.06.2021 08:18

№1 Про встановлення єдиного податку на території Плодородненської сільської ради

№2 Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік на території Плодородненської сільської ради

№3 Про  встановлення  ставок   та  пільг зі сплати  земельного податку на 2021 рік  на  території Плодородненської сільської  ради

№7 Про внесення змін до рішення  сільської ради від 24.06.2020  №1  «Про встановлення єдиного  податку на території Плодородненської сільської ради»

№8 Про внесення змін до рішення  сільської ради від 24.06.2020  №3  «Про  встановлення  ставок   та  пільг зі сплати  земельного податку  на 2021 рік  на  території Плодородненської сільської  ради»

№9 Про внесення змін до рішення  сільської ради від 24.06.2020  №2  «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік на території Плодородненської сільської ради»