Запорізький обласний центр зайнятості

Дата: 05.04.2024 11:40

🔖Увага! 📅10 квітня 2024 ⏰о 10.00 у приміщенні Фото без описуза адресою: м. Запоріжжя,  вул. Незалежної України 56 А відбудеться онлайн-ярмарок вакансій для укомплектування актуальних вакансій на державному підприємстві «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» (ДП «СхідГЗК»).
ДП «СхідГЗК» є єдиним в Україні підприємством, що здійснює видобуток уранових руд та виробництво уранового оксидного концентрату. Підприємство пропонує вакансії робітничих професій та  інженерно-технічних спеціальностей. Співробітникам надається можливість безкоштовного проживання у корпоративному гуртожитку та 100% бронювання.
До участі запрошуюємо громадяни, які мають бажання працевлаштуватися.
☎️Контактний телефон для довідок (066) 6565977 відділ рекрутингу управління реалізації політики зайнятості

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)