Фінансова допомога військовим

Дата: 17.06.2024 12:04

В Плодорподненській сільській військовій адміністрації розроблені і вже працюють такі програми!

Одноразова грошова заохочувальна допомога військовому при укладанні першого контракту або вступу до будь яких формувань Збройних Сил України в розмірі 50000грн.

Одноразова грошова допомога військовослужбовцю, як особі, яка перебувала з 24.02.2022 у лавах Збройних Сил України та інших військових формувань, має статус учасника бойових дій і продовжує службу на дату подання заяви та припинила службу у зв’язку з інвалідністю 30000,00 грн

Одноразова допомога військовослужбовцям або учасникам бойових дій на лікування (реабілітацію) внаслідок поранення, контузії, каліцтва потерпілих внаслідок російської агресії та війни в Україні, одноразова допомога одному з рідних безвісти зниклої/зниклого військовослужбовця або учасника бойових дій потерпілих внаслідок російської агресії та війни в Україні, оплата витрат на поховання (перепоховання) військовослужбовця або учасника бойових дій потерпілих внаслідок російської агресії та війни в Україні, надання щорічної одноразової матеріальної допомоги до Дня Святого Миколая дітям до 18 річного віку безвісти зниклої/зниклого, загиблого(ї)/померлого(ї) військовослужбовця або учасника бойових дій потерпілого(ї) внаслідок російської агресії та війни в Україні.

Для отримання консультацій чи будь яких питань звертайтеся до адміністрації!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)