Новини Плодородненської сільської ради

20 Квітня, 2018 р., 16:03
     Завдяки плідній зустрічі 23 лютого 2018 року голови Плодородненської ОТГ Ходирєва А.В. з народним депутатом України Сергієм Валентировим на розвиток Плодородненського НВК  було передано 90 стільців для шкільної їдальні, а також було розглянуто питання щодо подальшої модернізації навчального закладу в межах дії Плану соціально-економічного розвитку Плодородненської сільської ради на 2018-2020 рік (розроблений ініціативною групою Плодородненської сільської ради).
20 Квітня, 2018 р., 13:49
Як раніше і обіцяли турнір з важкої атлетики пам'яті Меліхова Леоніда Єфремовича! Грандіозний захід у спортивній столиці Михайлівського району! Валентин Бурмістров
19 Квітня, 2018 р., 15:06
19 квітня 2018 року в Плодородненській сільській бібліотеці відбулась інформаційна хвилинка "о. Хортиця- серце запорізького козацтва". На  інформаційній хвилинці були присутні учні першого класу Плодородненської школи з керівником С.О.Толстенкова. Плодородненської школи. Захід провели Ю.С.Коропова та Д.М.Кобан.
18 Квітня, 2018 р., 13:03
21 квітня 2018 року СДК Плодородне 18:30