Увага! Набути або підтвердити статус сільгосптоваровиробника потрібно не пізніше 20 лютого

Дата: 18.02.2019 11:13

Увага!  Набути або підтвердити статус  сільгосптоваровиробника потрібно

не пізніше 20 лютого

Василівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області нагадує, що сільськогосподарські товаровиробники для переходу на спрощену систему оподаткування або підтвердження статусу платника єдиного податку не пізніше 20 лютого поточного року повинні подати податкову звітність, зокрема:

• загальну податкову декларацію з податку на поточний рік щодо всієї площі земельних ділянок, з яких справляється податок -  контролюючому органу за своїм місцезнаходженням ( місцем перебування на податковому обліку);
  • звітну податкову декларацію з податку на поточний рік окремо щодо кожної земельної ділянки – контролюючому органу за місцем розташування такої земельної ділянки;
  • розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва - контролюючому органу за контролюючому органу за своїм місцезнаходженням та/або місцем розташування такої земельних ділянок;

Підставами  для анулювання реєстрації платника єдиного податку четвертої групи є:

• неподання повного пакету податкової звітності з обов’язковими додатками  до контролюючому органу за контролюючому органу за своїм місцезнаходженням та/або місцем розташування такої земельних ділянок (част.5 п 299.10 ст.299 Податкового кодексу України);
  • менший,  ніж 75% розмір частки сільськогосподарського товаровиробництва юридичної особи у попередньому році (част.4 п.299.10 ст.299 Податкового кодексу України.

Також, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру  повідомляє, що  відповідно до пункту 11 Прикінцевих положень  Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» у 2018 році за рішенням та в порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України, проводилась загальнонаціональна (всеукраїнська) нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення.

Роботи із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення  виконані в повному обсязі відповідно до Порядку проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №105.

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16.11.2018 №552 «Про затвердження технічної документації із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення» затверджено відповідну технічну документацію.

Пунктом 3 зазначеного наказу передбачено, що наказ набирає чинності з 01 січня 2019 року.