В Михайлівській районній філії відбувся інтелектуально-ігровий захід «Я і моя професія»

Дата: 10.06.2019 13:25

В Михайлівській районній філії відбувся інтелектуально-ігровий

захід «Я і моя професія»

З метою професійної орієнтації учнів загальноосвітніх шкіл в період літнього відпочинку, фахівці Михайлівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості проводять різноманітні профорієнтаційні заходи в пришкільних літніх таборах. На цих заходах фахівці  допомагають дітям правильно спланувати своє професійне майбутнє, визначити професію, яка принесе задоволення та стане улюбленою справою.  Такий захід провели у Михайлівській районній філії для школярів та вчителів КЗ «Михайлівська ЗОШ I-II ступенів». Щоб зацікавити дітей питанням вибору професії, фахівці центру зайнятості підійшли до цього креативно, та провели з ними цікавий інтелектуально-ігровий захід «Я і моя професія» . Водночас учні по-дорослому обговорювали, на які групи поділяються професії, як правильно обрати той чи інший фах. Діти мали можливість детально ознайомитися з широким вибором професій, які на цей час користуються попитом. Заходи пройшли у дружній атмосфері, з конкурсами, іграми, загадками, адже під час відпочинку в ігровій формі необхідна інформація засвоюється краще й легше.