Запоріжцям фіскальна служба видала 29 тисяч сертифікатів відкритих ключів. Запорізькі податківці привітали випускників бізнес хабу

Дата: 08.08.2019 13:05

Запоріжцям фіскальна служба видала 29 тисяч сертифікатів відкритих ключів

У січні-липні 2019 року фахівці фіскальної служби області видали запорізьким платникам податків 29 тисяч кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.

Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, з початку року за послугами Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДФС регіону звернулись 11 тисяч представників бізнесу, держслужбовців, посадових осіб установ, організацій тощо.

Нагадуємо, платники мають можливість економити свій час і самостійно формувати сертифікати за онлайн запитом. Електронний сервіс доступний на сайті http://acskidd.gov.ua, на якому можна завантажити останню версію безкоштовного програмного забезпечення ІІТ Користувач ЦСК-1.

Крім того, на інформаційному ресурсі acskidd.gov.ua опубліковано новий регламент Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДФС та нові форми реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг, які почали діяти з 22 липня.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Центр сертифікації електронних ключів ДФС України

Спікер: Начальник ГУ ДФС

Запорізькі податківці привітали випускників бізнес хабу

Сьогодні у Запоріжжі завершився третій сезон проєкту зі сприяння розвитку підприємництва, організованого Запорізьким обласним союзом промисловців, підприємців (роботодавців) "Потенціал".

Упродовж двох місяців спеціалісти фіскальної служби Запорізької області, ЗОСППР "Потенціал", Запорізького обласного центру зайнятості та інші фахівці у галузі фінансів і права допомагали підприємцям-початківцям опановувати ази підприємницької діяльності.

Під час семінарів, тематичних занять і тренінгів вони у зручній формі роз'яснювали новим представникам бізнесу основи оподаткування, особливості ведення власної справи, надавали практичні поради.

Оскільки більшість учасників проєкту – молоді, ініціативні люди, для них корисною і цікавою була інформація про нові онлайн можливості взаємодії з державними органами. Зокрема, вони дізналися про численні діджитал сервіси фіскальної служби, який пропонує Електронний кабінет платника.

Вітаючи випускників бізнес хабу, податківці побажали успіхів у підприємництві та реалізації планів.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Розвиток малого та середнього підприємництва

Спікер: Фахівець ГУ ДФС