Який останній день подання заяви для переходу на спрощену систему оподаткування з IV кварталу 2019 року?

Дата: 29.08.2019 08:18

13 вересня 2019 року - останній день подання заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з IV кварталу 2019 року та розрахунку доходу за попередній календарний рік.

Нагадаємо, що суб'єкт господарювання, який є платником інших податків, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.