УВАГА,  змінюються реквізити бюджетних рахунків!

Дата: 02.09.2019 08:14

УВАГА,  змінюються реквізити бюджетних рахунків!

з 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.

З метою забезпечення повноти надходження бюджетних платежів, недопущення втрат бюджету та упередження виникнення у платників податкового боргу, платникам податків необхідно звернутися до Василівського управління ДПС у Запорізькій області (м.Василівка, бульвар Центральний,9, Тел. (06175)7-39-52, (06175) 7-31-01) для з”ясування реквізитів нових бюджетних рахунків для правильного їх заповнення в розрахункових документах на сплату податків і зборів.

Начальник Василівського управління                         Н. СОЛОВ”ЯНОВА

Реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до місцевих бюджетів за стандартом IBAN по Запорiзькій області, місцевий бюджет

Реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до місцевих бюджетів за стандартом IBAN по Запорiзькій області, державний бюджет