Плодородненська сільська військова адміністрація

Запорізька область, Мелітопольський район

Середній розмір допомоги по безробіттю в серпні 2019 року в області склав 3057 гривень

Дата: 18.09.2019 08:21
Кількість переглядів: 220

Фото без опису

 

Середній розмір допомоги по безробіттю в серпні 2019 року в області склав 3057 гривень

 

Спочатку року комплекс соціальних послуг та матеріального забезпечення отримали 43,5 тис. зареєстрованих безробітних. Станом на 1 вересня 2019 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебуває 13,5 тисяч безробітних.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-серпня 2019 року 32,0 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 15,2 тис. осіб працевлаштовані до набуття статусу безробітного. З початку року 365 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 121 особа започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 2,6 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

Мінімальний розмір допомоги по безробіттю в серпні 2019 року в області склав 1630 грн. (для незастрахованих осіб – 610 грн.), середній  - 3057 грн., максимальний розмір допомоги по безробіттю складає 8028 грн.

З початку року 9,3 тис. осіб взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 вересня 2019 року становила 3719 одиниць. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – водії, продавці, кухарі, медсестри, електромонтери, електрогазозварники, слюсарі та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають вчителів, бухгалтерів та вихователів з відповідним досвідом роботи.

 

Офіційно: В Україні станом на 1 вересня 275 тисяч громадян мали статус безробітних і були зареєстровані в Державній службі зайнятості. З них 159,5 тисяч - жінки, з яких 125,9 тисяч отримують допомогу. Чоловіків - 115,5 тисяч, 98,9 тисяч з яких отримають допомогу з безробіття". Середній розмір допомоги з безробіття в серпні 2019 року складав 3 253 гривні.

 

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47

Фото без опису

 

                        Молодь на ринку праці    

У вересні у Михайлівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості триває «Місячник зайнятості молоді»,  під час якого було проведено ряд заходів, присвячених презентації послуг, які надає служба зайнятості молоді. Один з них - семінар для безробітних «Молодь на ринку праці», на якому фахівець з профорієнтації Табаєва Ю.С. інформувала присутніх про сучасні тенденції підходу до пошуку роботи. Молодь отримала корисну для себе інформацію, відпрацювала навички пошуку роботи, виконала вправи для підвищення самооцінки та впевненості в собі.

 

 

 

 

 

 

Профорієнтаційний вибір
            Профорієнтаційний вибір - система роботи, спрямована на надання допомоги учневі у визначенні й виборі конкретної професії на основі виявлення й оцінки його загальних і спеціальних здібностей, здатностей,  потреб і об'єктивних умов професійної підготовки і працевлаштування. Всім бажаючим, хто потребує вибору, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, наразі є можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації в он-лайн форматі, скориставшись профорієнтаційною платформою Державної служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа». Проходження усіх тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини. 
            13 вересня 2019 року для учнів 9 класу  КОЗ «Плодородненський ЗЗСО»  був проведений профорієнтаційний урок, на якому завідувач сектору профорієнтації Михайлівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Табаєва Ю.С. розповіла про можливості використання профорієнтаційної платформи. 
            Для старшокласників настає час, коли доводиться замислюватись над своїм майбутнім, тож сподіваємось, що такі зустрічі для них є корисними і допоможуть зорієнтуватисть в виборі професії.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано