СПІВПРАЦЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ З ОБ’ЄДНАНИМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ

Дата: 18.09.2019 08:28

СПІВПРАЦЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ З ОБЄДНАНИМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ

Налагодження та розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами є пріоритетним завданням Михайлівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості.

13 вересня 2019 року в Плодородненській сільській раді відбулася робоча зустріч представників сільської ради,  КОЗ «Плодородненський заклад загальної середньої освіти», фахівців Михайлівської районної філії.

З першого дня утворення громада плідно співпрацює із службою зайнятості, у тому числі у напрямку організації громадських робіт. Проведення таких робіт дає можливість сільській раді розв’язати низку актуальних для її життєдіяльності проблем, а також на деякий час надати безробітним можливість легально працювати на користь громади.

Працевлаштування сільського населення, а саме молоді – одне із важливих питань, яке розглядалося під час зустрічі. Фахівці служби зайнятості завжди раді допомогти молодим людям у розв’язанні проблем з пошуком роботи.

Крім того заступник начальника відділу надання соціальних послуг районної філії  Мостова В.В. поінформувала присутніх про інноваційні підходи у роботі служби зайнятості, а саме із запровадження сервісів «Електронний кабінет» для роботодавців та безробітних.

Учасники заходу окреслили основні напрямки подальшої співпраці зі службою зайнятості.