ДПС оприлюднено типи об’єктів оподаткування

Дата: 28.10.2019 10:53

ДПС оприлюднено типи об’єктів оподаткування

ДПС України станом на 07.10.2019 оприлюднила перелік типів об’єктів оподаткування (містить 448 типів).

Нагадаємо, що платник податків зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування податковий орган за основним місцем обліку шляхом подання Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (Повідомлення за формою № 20-ОПП) (п. 8.1 розд. VIIІ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом МФУ від 09.12.2011 № 1588).

Графа 3 «Тип об’єкта оподаткування» заповнюється відповідно до рекомендованого довідника типів об’єктів оподаткування, що оприлюднений на офіційному вебсайті ДПС.

Типи об’єктів оподаткування розміщено на офіційному вебпорталі ДПС України за посиланням:  https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/dovidniki-/127294.html