У Запоріжжі демонтували незаконну АГЗС

Дата: 09.01.2020 08:53

У Запоріжжі демонтували незаконну АГЗС

На території обласного центру виявлено нелегальну газозаправну станцію, яка пропонувала автомобілістам продукцію сумнівної якості.

У рамках операції "Акциз" співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області під процесуальним керівництвом прокуратури Запорізької області виявили та вилучили обладнання автомобільної газозаправної станції та скраплений газ на загальну суму понад 1 мільйон гривень. Саму АГЗС було демонтовано.

Досудовим розслідуванням у рамках кримінального провадження за ознаками складу злочинів, передбачених ст. 204 КК України "Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів", ст. 272 КК України "Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою", податківці встановили, що автозаправка працювала без оформлення будь-яких дозвільних документів, розміщувалась у непризначеному для такого виду діяльності місці, а скраплений газ, що реалізовувався, був невідомого походження та якості.

Наразі досудове розслідування триває.

Головне управління ДФС у Запорізькій області