Стартував новий 2019-2019 навчальний рік в КОЗ «Плодородненський ЗЗСО»

Дата: 24.01.2020 13:54

Через поле по стерні
У міста і села
Йде в солом’яній брилі
Вересень веселий.
В нього квіти у руці
І новий портфелик,
Розцвітає на щоці
Сонячний метелик.
Голосний несе дзвінок,
«Дзінь-дзілінь» – лунає,
Він до школи на урок
Школярів скликає.

Стартував новий 2019-2019 навчальний рік!Яскравими кольорами різнобарвних галстуків-символів гарного настрою,радості,щасливого шкільного життя майоріла урочиста лінійка!Одинадцятикласники перетворилися на провідників шкільного авіолайнеру,на борт якого запросили в перший політ першокласників з їх бортпровідницею-Марією Сергіївною Ставерською. Для випускників - це останній зліт....Побажаймо ж усім дітлахам веселого,насиченого шкільного життя,а вчителям-наснаги та невичерпної енергії для впровадження усіх ваших креативних ідей,яким кожен з вас наповнений!!!! Щасти нам усім!!!

© Наталья Кравченко с Валей Лойко.