Учні 2 класу створили свій перший проект,,Здорові зуби-запорука здоров'я"

Дата: 27.01.2020 08:51

Учні 2 класу створили свій перший проект,,Здорові зуби-запорука здоров'я". У ході проекту школярі дізналися про зуби та догляд за порожниною рота, визначили значення виконання правил особистої гігієни в житті людини, зрозуміли,що треба дбайливо ставитися до свого здоров'я. Також почули одне від одного багато цікавої інформації про зуби тварин, обговорювали прислів'я ,з'ясовували вміст зубної пасти,та навіть брали інтерв'ю. А ще клеїли, малювали,шукали інформацію, зверталися за допомогою до дорослих. Уся ця кропітка робота дала свої результати-урок був насиченим,але дуже цікавим!Другокласники спробували самостійно презентувати свою інформацію. Не все ще вийшло відмінно,але ж ми тільки навчаємося. А попереду нові проекти, тож впевнені,що вони будуть не менш цікавими та креативними!