Дата: 27.01.2020 09:01

Уже стало доброю традицією проводити у жовтні свято Козачат на якому першачків урочисто проголошують КОЗАЧАТАМИ!!!!! Цього навчального року свято пройшло весело та яскраво!!! Учні та їх батьки залишилися задоволеними,пішли зі свята з гарним настроєм!! А це найголовніше!!!!Вчителі початкових класів щиро дякують батькам за їх небайдужість,креативний підхід,за допомогу своїм дітям у створенні поробок до свята. Також батьківському активу 2 класу за їх золоті руки .Ваші соняшники будуть довгі роки зігрівати нас усіх своїм теплом і нагадуватимуть про сонячне літо!