Дата: 30.01.2020 14:29

Сьогодні,29 січня ,у приміщенні сільської бібліотеки відбувся 2 етап Міжнародного фестивалю ораторського мистецтва "Заговори,щоб я тебе побачив".Учасники конкурсу натхненно декламували вірші та прозу ,відповідали на запитання жюрі,де показали свої неабиякі вміння спілкуватися рідною мовою. Особливо пишаємося переможцями,ними виявилися учні нашої школи - Кравченко Ольга (старша вікова група) та Каракуля Дмитро(молодша вікова група).На знавців ораторського мистецтва чекає 3 тур фестивалю, який відбудеться у місті Запоріжжя 21 лютого. Бажаємо вам,наші розумники,удачі та отримати насолоду від своїх виступів,вірити в свої сили та вчитися бути кращими ,адже участь в будь-яких конкурсах-це великий досвід,який обов'язково знадобиться у житті!