Семінар для роботодавців

Дата: 04.02.2020 13:38

Семінар для роботодавців

30.01.2020 року у Михайлівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців із залученням ГУ Держпраці у Запорізькій області з питань дотримання законодавства щодо неприпустимості найму працівників без оформлення трудових відносин а також дотримання вимог законів України «Про зайнятість населення», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».

З привітальним словом відкрила семінар директор філії Олена Іваночко. Про надання послуг центру зайнятості та обов’язки роботодавців розповіла заступник начальника відділу надання соціальних послуг Мостова Валентина, про переваги легальної зайнятості  роз’яснювала головний державний інспектор ГУ Держпраці у Запорізькій області Валентина Оселедчик.