Дата: 13.02.2020 09:18

Сьогодні до нашого закладу завітали начальник Михайлівського районного сектору філії Державної установи "Центр пробації" в Запорізькій області Володимир Барахта, заступник начальника відділу "Михайлівського бюро правової допомоги" Мелітопольского МЦ з надання БВПД Мороз Тетяна Анатоліївна,начальник відділу соціальної роботи Федоришина Оксана Володимирівна з комунальної утанови "Центр соціольних послуг" Михайлівської селищної ради Михайлівського району та фахівці з соціальної роботи Рудік Оксана Олександрівна,Лактіонова Аліна Олегівна. Вони працювали з учнями 7- 9 класів.Були оговорені теми запобігання та протидії домашньому насильству, розповсюдження СНІДу та наркоманіі серед молоді, чому підлітки здійснюють протиправні дії та можливі покарання за них. Учні отримали інформаційні буклети, з цікавістю подивилися відеороліки, брали участь у бесіді.