Розпочалась боротьба за чемпіонство у першості Михайлівського району з футболу

Дата: 16.06.2020 13:54

Розпочалась боротьба за чемпіонство у першості Михайлівського району з футболу

Цього року участь у змаганнях беруть 6 команд: ФК «Садове» (с. Любимівка), Мар’янівка, Братське, Тимошівка, Михайлівка та збірна команда Підгірне і Широке з Василівського району. Перший тур змагань розпочався 6 червня.

– Бойові були матчі, – розповідає головний суддя Сергій Хорошун. – Відкрили змагання Братське з Любимівкою. Результат гри 2:2. Голами відзначились Артем Слободян, Корнелій Дудченко, Сергій Гайванюк та Олексій Тетенок. Після цього матчу був цікавий двобій між Михайлівкою та досить сильною командою з Мар’янівки. Запекла гра закінчилась перемогою михайлівчан, рахунок 3:2.

14-го червня продовжились ігри. Збірна Підгірного та Широкого поїхала в Михайлівку, де не змогла переграти господарів поля, матч завершився з рахунком 5:3. Дербі Мар’янівки і Братського увінчався успіхом для перших, результат гри 4:1.

Фото з матчу між Мар'янівкою та Братським.

Екатерина Виниченко "Пульс Громади"