Дата: 16.06.2020 14:08

Понеділок в громаді розпочався з благоустрою дитячого майданчику біля Плодородненського СБК, видалення коренів біля майданчику з підтримкою «важкої» техніки ТОВ «СВП ЛАНА». Корені та гострі пні були небезпекою для дітей які граються на дитячому майданчику, тому за ініціативою директора Плодородненського СБК Бурико Алли Яківни, яка домовилася з Верещагою Алексієм Леонідовичем о наданні екскаватора та причепу який вивозив коріння. Дитячий майданчик отримав додаткову безпечну територію і простір для нових креативних ідей наших громадян. Дякуємо ТОВ "СВП ЛАНА", Верещазі О.Л. та Бурико А.Я.