До уваги платників!

Дата: 17.08.2020 09:04

До уваги платників!

18 серпня   2020 року з 11.00 до 12.00 год, з метою реалізації плану заходів з Інформування платників податків щодо новацій, передбачених Законом № 466, в Василівському управлінні ГУ ДПС у Запорізькій області відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо новацій податкового законодавства, передбачених Законом України від 16 січня 2020 року № 466 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві", затвердженого Головою Державної податкової служби України 21.07.2020р., На запитання платників відповідатиме заступник начальника управління – начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб Василівського управління ГУ  ДПС у    Запорізькій області – Подорожня Антоніна Анатоліївна за номером телефону (06175) 7-32-71.

.

Василівське управління ГУ ДПС у  Запорізькій області