В Михайлівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості триває «Місячник зайнятості молоді»

Дата: 14.09.2020 09:22

В Михайлівській районній філії  Запорізького обласного центру зайнятості  триває «Місячник зайнятості молоді»

09 вересня  фахівцями Михайлівської районної філії з безробітною молоддю проведено тренінг на тему: «Підготовка до співбесіди з роботодавцем».

Мета заходу: оволодіння навичками підготовки до співбесіди та прийомами самопрезентації.

Учасники заходу були ознайомлені з основними питаннями щодо спілкування з роботодавцем: види та етапи підготовки, як бути переконливим.

Учасники тренінгу впродовж години мали можливість поспілкуватись та поділитись прикладами працевлаштування  з власного досвіду.

Додаткову інформацію можна отримати у фахівців Михайлівської районної філії за номером (06132)2-14-77