Увага! Відновлено можливість онлайн тестування на платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Дата: 24.05.2021 14:08

Шановні друзі!  Довгоочікувана новина!  Державна служба зайнятості відновила можливість онлайн тестування на платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» .

Усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба у:

?   виборі (зміні) професії

?  виборі майбутнього напряму професійного навчання

?  оцінці власних здібностей

?  саморозвитку

Тестування може пройти кожна бажаюча особа, якій виповнилось 14 років. Для участі в тестуванні необхідно звернутись до фахівця з профорієнтації центру зайнятості, який знаходиться за вашим місцем проживання. Необхідно назвати своє  прізвище, ім’я, дату народження, телефон та E-mail. Заповнивши заявку фахівець надасть Вам код доступу до тестування. За посиланням http://test.myprofession.com.ua Ви переходите до сайту та розпочинаєте тестування. Робота над питаннями тесту може зайняти 2-3 години, тому слід спланувати свій день так, щоб мати можливість не переривати роботу та закінчити тестування в один день. За результатами проходження тестування буде сформована брошура, яку вам направить фахівець. Консультацію за результатами може надати  фахівець з профорієнтації центру зайнятості за попередньою  домовленістю.

Визначайте свою професійну направленість, усвідомлено обирайте майбутню професію, ставайте успішними та конкурентоспроможними!!!

Додаткову інформацію можна отримати у :

- відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47

- відділі організації профорієнтації Запорізького ОЦЗ за номером (061)239-87-17

- у фахівців Михайлівської районної філії за номером (06132)2-17-45