Плодородненська сільська військова адміністрація

Запорізька область, Мелітопольський район

Шановні пані та панове!

Дата: 01.06.2021 09:18
Кількість переглядів: 706

Шановні пані та панове!

9 червня Запорізька торгово-промислова палата запрошує підприємців на Бізнес-форум міжнародної технічної допомоги (в режимі он-лайн). Захід організований в рамках реалізації Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва у місті Запоріжжі на 2021 рік.

На бізнес-форумі планується презентувати актуальні програми та проєкти міжнародних донорських організацій, які працюють для розвитку МСБ в Україні та ознайомити з умовами, вимогами і правилами участі в конкурсних відборах претендентів на отримання грантів, також підприємців навчать готувати та подавати заявки.

Адже міжнародні програми, орієнтовані на малий та середній бізнес, надають можливості доступу до фінансових ресурсів, ринків і знань, стажування за кордоном, компенсації витрат на консалтинг, спеціальні умови кредитування. А також професійні комунікації на форумах і конференціях, тренінгах, консультації від авторитетних українських експертів.

Зокрема, у заході візьмуть участь експерти Програми «EU4Business» «Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» та інші. Загалом у форумі приймуть участь 15 міжнародних донорських організацій.

Окремі розділи форуму майстер-клас з підготовки та подання заявок на отримання грантів та індивідуальні перемовини з представниками міжнародних донорських організацій.

Також експерти та координатори міжнародних проєктів представлять спеціальні програми для окремих напрямів бізнесу: програми аграрного і сільського розвитку, туристичного бізнесу та інших.

Реєстрація відвідувачів на сайті http://www.ziif.in.ua

та за тел.: (061) 213-50-26, (050) 484-33-67, (097) 015-33-27, e-mail: expo2@cci.zp.ua.

Бажаємо продуктивної роботи на Бізнес-форумі!

З повагою, Ольга Чорна
Департамент конгресно-виставкових заходів
т.+38(061)213-50-26 +38(050)484-33-67
Viber +38(097)015-33-27
www.expo.zp.ua | expo2@cci.zp.ua

 
Запорізька торгово-промислова палата
Україна, м. Запоріжжя, 69005, бул. Центральний, 4

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано