Михайлівська районна філія Запорізького ОЦЗ інформує

Дата: 04.11.2021 09:20

Михайлівська районна філія Запорізького ОЦЗ інформує Вас про наступне. Запорізька торгово-промислова палата активно підтримує діяльність з розвитку стартап руху і підприємництва.

Стартап-рух  це один з ефективних шляхів економічного розвитку, який використовує світова спільнота.

Зважаючи на це нами проводиться робота по створенню презентаційно- освітнього майданчика з сучасними технічними розробками і інструментами для їх просування.

Ключовими завданнями цього проекту є:

• популяризація стартап руху шляхом організації конкурсу стартап проектів;

• виявлення та заохочення активних і обдарованих молодих людей, які ведуть зразкову підприємницьку діяльність;

• створення дискусійного майданчика для підприємців, активних молодих людей, які бажають розпочати власний бізнес,експертів та інвесторів;

• ознайомлення з сучасними інструментами підтримки і фінансування стартапів;

• створення зразків для наслідування в молодіжному середовищі. На сьогодні ми працюємо над створенням банку стартап проектів.

У зв’язку з цим, просимо підтримати нашу ініціативу та залучити представників вашого закладу до формування бази стартапів. Ці проекти будуть використані для подальшого їх оприлюднення, просування шляхом конкурсів і реалізації з залученням цільового фінансування та інвестицій. Кращі проекти будуть презентовані на конгресно-виставкових заходах ЗТПП в Україні та за кордоном.

З метою формування заявки для участі в нашому презентаційно-освітньому майданчику необхідно ознайомитись з Критеріями формування проекту, які додаються, та заповнити Форму реєстрації за посиланням:

Телефони для довідок: 050 668 6224; 098 872 2962 Сподіваємося на плідну співпрацю.

З повагою,

Директор                                            Олена ІВАНОЧКО