« Про внесення змін до місцевого бюджету Плодородненської територіальної громади на 2021 рік»

Дата: 08.11.2021 09:12

ПЛОДОРОДНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Мелітопольського  району Запорізької  області

Рішення

04.11.2021 року                                                                      № 40

« Про внесення змін до місцевого бюджету Плодородненської територіальної  громади  на 2021 рік»

Відповідно до ст. 26 п.23 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.7 ст.78 Бюджетного кодексу, України виконавчий комітет Плодородненської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до місцевого бюджету на 2021 рік:

1.1. Направити залишок коштів освітньої субвенції, що утворився на 01.01.2021 рік  по   загальному фонду  в сумі 65758 грн., по КПКВКМБ 0111021 « Надання загальної середньої освіти закладам загальної середньої освіти» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на придбання оргтехніка та електронних ваг на суму 16101 грн., КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)»на поточний ремонт –вогнегасна обробка несучих дерев»яних конструкцій горищних приміщень вогнетривкими сумішами в КУ «Мар»янівський НВК І-ІІ ступкнів « ЗНЗ-ДНЗ»» Плодородненської сільської ради Мелітопоського району Запорізької області на суму 49657 грн.

1.3. Затвердити перелік об’єктів (заходів) що фінансуються у 2021 році за рахунок  залишку освітньої субвенції згідно додатка1;

2. Рішення виконавчого комітету сільської ради подати на розгляд та   затвердження сесії сільської ради.

3. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Сільський  голова                                                        Андрій ХОДИРЄВ

до рішення виконавчого комітету

від 04.11.2021 року №40

ПЕРЕЛІК

Назва об’єкта (заходу), його місцезнаходження

Обсяг фінансування у 2021 році, грн.

1

Вогнегасники

17150

2