Пенсійний фонд України

29 Вересня, 2020 р., 16:13
«Пенсійний калькулятор» – перевір розмір майбутніх виплат, не виходячи з дому! Отримати весь спектр пенсійних послуг – від інформаційних до призначення пенсії можна безпосередньо, у себе вдома та у зручний час, лише зареєструвавшись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/.
29 Вересня, 2020 р., 16:12
Мобільний застосунок “Пенсійний фонд”: як ним користуватися та чим він корисний За допомогою додатку можна дізнатись інформацію про наявний страховий стаж, сплату роботодавцями ЄСВ, отримувати інформацію з Електронного реєстру листків непрацездатності, звертатись до Пенсійного фонду зі своїми запитаннями та отримувати на них відповіді.