З днем молоді!

Дата: 06.12.2018 08:58

З днем молоді!

Молодість завжди сповнена оптимістичних поглядів у майбутнє, нестримна у своєму русі до піднесеного та красивого.
23 червня у Плодородненському будинку культури відбулося свято до Дня Молоді. Розпочалось воно зі спортивного змагання «ВОРКАУТ» (організатор Микита Боярський). Перше місце отримав Іван Кобан, друге - Микола Штепа, трете - Гліб Тимофєєв. Взяли участь Стас Грунь, Віктор Ніколаєв. Захід продовжився святковим концертом. Ведучі Алла Бурико та Надія К
обан привітали всіх присутніх зі святом та вручили медалі та грамоти переможцям спортивного змагання.
Вокальний ансамбль «Берегиня», керівник Алла Бурико, подарував глядачам пісні. Дуже повеселили глядачів мініатюри у виконанні Н. Кобан, О. Малєєва, О. Клопова, М. Россол, П. Щербіни, А. Бурико.
Цього дня танцювальний колектив «Жасмин», керівник Ольга Гноєва, запалили зал своїми композиціями. Прозвучали пісні у виконанні дуета Аліни Купцової та Вероніки Мозгової, Н. Піліпяк та Т. Єсипчук, М.Россол, Л. Кобан.
Свято було цікавим і різноманітним, після закінчення якого ведучі запросили всіх на молодіжну дискотеку.
Дякую голові Плодородненської сільської ради А.В. Ходирєву за підвіз глядачів з інших сіл.
Неважливо скільки вам років. Важливо, щоб завжди ви в душі залишалися молодими. Будьте завжди енергійними, творчими, працьовитими, наполегливими у досягненні своєї мети. Хай вам щастить!

Алла Бурико.

Редакція газети "Михайлівські новини"